رازهای طراحی ساده خانه

رازهای طراحی ساده خانه

بسیاری از افراد تصور می کنند برای داشتن یک خانه شیک و زیبا، نیاز به صرف هزینه های زیاد و استفاده از طراحان برجسته دکوراسیون داخلی دارند. اما امروزه دکوراتورها پیشنهاد می کنند که از ایده های ساده ودم دستی استفاده کنید. چرا که این ایده ها برای هر منزلی قابل اجرا هستند و افراد با بهره گیری از خلاقیت خود می توانند منزل خود را به زیبایی بیارایند.دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

«کمتر بیشتر است، مینیمال، سادگی، تزیینات جنایت است...»

 
این عبارت ها چقدر به گوش تان آشنا هستند؟ اگر در زمینه هنر، معماری و طراحی داخلی تحصیل کرده باشید، حتما در کتاب ها زیاد خوانده اید و اگر دستی در این حرفه ها نداشته باشید، احتمالش زیاد است که آنها را از گوشه و کنار شنیده باشید. با همه این اوصاف لمس این تعاریف و واژه ها از نزدیک و در دنیای واقعیت حداقل برای ما ایرانی ها کمتر اتفاق افتاده است؛ ما مردمی هستیم که اکثرمان غرق در نمایش های پر زرق و برق خانه های پر از وسیله شده ایم که گاه حتی اصل «خانه، مأمن آرامش» را از یادمان برده اند. قرار بود وقتی از همهمه روزها و خیابان ها به خانه برمی گردیم، آرام بگیریم و خستگی از تن مان رخت ببندد ولی آنچه اکنون تجربه می کنیم چیزی نیست جز آمدن از یک شلوغی به شلوغی دیگر و گذر از یک نگرانی به نگرانی دیگر.
 

اینکه چه خصوصیتی باعث میشود تا ما دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن را مدرن و شیک یا ساده و کلاسیک بنامیم بر هم پوشیده است چون تنها چیزی که در این موضوع نقش اصلی را بازی می کند نوع سلیقه و دیدگاه بیننده است.

همین تفاوت سلیقه ها باعث مشیود شخصی یک دکوراسیون را مدرن و ایده آل ببیند و شخصی دیگر ساده و کلاسیک. اگر از ما نظر می خواهید در طراحی دکوراسیون منزل فقط به سلیقه خود توجه کنید، به اینکه مهمانان و اطرافیان شما چه نظری راجب دکوراسیون شما می دهند هیچ توجهی نکنید.